O nas

Nowe Koronki Sp. z o.o . SKA powstała w 2013 roku

Firma Nowe Koronki Sp. z o.o . SKA powstała w 2013r. Poprzez ciągły rozwój jesteśmy jednym z największych dostawców krzeseł dla sieci IKEA w Europie. Do produkcji krzeseł wykorzystywane są najnowsze technologię gięcia drewna w krótkim czasie, obróbka elementów krzywoliniowych, lakierowanie na specjalnych liniach lakierniczych oraz wykorzystywanie robotów do elementów o skomplikowanych kształtach.

Firma posiada możliwości suszenia dużych ilości drewna różnych gatunków w postaci deski nieobrzynanej, obrzynanej oraz fryzy.
Siedziba firmy oraz zakład produkcyjny zlokalizowana jest w centralnej części Polski w województwie łódzkim, w miejscowości Konewka koło Tomaszowa Mazowieckiego.

Wysokie standardy utrzymujemy dzięki korzystaniu z nowoczesnych metod zarządzania, wykwalifikowanej kadrze oraz poprzez stosowanie innowacyjnych technologii.

Dzięki współpracy z firmą IKEA produkowane przez nas krzesła trafiają na rynek na całym świecie. Są to takie kraje jak, Hiszpania, Francja, Wielka Brytania, Szwajcaria, Emiraty Arabskie, Katar, USA, Kanada oraz Japonia.

Wysoka jakość potwierdzona certyfikatami

Adres:

Nowe Koronki Sp. z o.o. SKA
Konewka 28, 97-215 Inowłódz, PL

e-mail:

ech@nowekoronki.net.pl

Telefon:

mobile : +48 603 280 167

Godziny pracy:

Pn - Pi - 07.00-15.00
Sobota - zamknięte