Nowe Koronki

Przejdź do treści

Menu główne:

Firma Nowe Koronki Sp. z o.o . SKA powstała w 2013r. Poprzez ciągły rozwój jesteśmy uznanym w Polsce i Europie producentem płyty klejonej sosnowej, brzozowej oraz bukowej dla meblarstwa. Naszą główną produkcje stanowią krzesła. Wykonane są w oparciu o wysoko gatunkowy surowiec naturalny. Stosujemy wyłącznie mocny materiał, odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz podatny na formowanie. Elementy na bazie naturalnego surowca zachowują swoją pierwotną barwę bądź są pokrywane warstwą ochronną w kolorze zbliżonym do oryginalnego lub w odmiennym, ale także kojarzonym z drewnem. Jako producent dbamy o wytrzymałość naszych konstrukcji.

W Naszej firmie dbamy o jakość końcowego produktu, aby móc zaoferować Państwu towar najwyższej jakości spełniający wszelkie wymagania rynku.

Wysokie standardy utrzymujemy dzięki korzystaniu z nowoczesnych metod zarządzania, wykwalifikowanej kadrze oraz poprzez stosowanie innowacyjnych technologii.

W naszej ofercie znajdą Państwo krzesła o różnorodnym przeznaczeniu a także płyty klejone sosnowe, brzozowe oraz bukowe w szerokiej gamie wymiarowej zgodnej z zapotrzebowaniem klienta. Klejone warstwowo na grubości i szerokości, lite lub łączone na mikrowczepy. Dostępne w różnych klasach jakościowych. Klejone klejem wodoodpornym DIN EN 204 D4. Wilgotność 10% +/- 2%.

Posiadamy również w ciągłej sprzedaży brykiet RUF pakowany w 10kg worki.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego